Wiercenie studni głębinowych
Cieszyn

Odwierty studni głębinowych Cieszyn

Studnie głębinowe Cieszyn to trafne i nierzadko jedyne wyjście dla działki, która nie ma możliwości przyłączenia do sieci wodociągowej. W dzisiejszych czasach na studnię głębinową decydują się także inwestorzy, którzy mają możliwość podpięcia do sieci wodociągowej, zwłaszcza w rejonach miejscowości Cieszyn. Dominują w tym przypadku praktyczne i ekonomiczne powody. Budowa studni głębinowej nakreśla jedynie koszt na początku w procesie budowy, ale później daje oszczędności w opłatach za wodę. A przecież nie jeden z nas marzy, aby pozbyć się stałych, wysokich rachunków. Dodatkowo budowa studni głębinowej w wielu przypadkach może okazać się znacznie tańsza niż doprowadzenie sieci wodociągowej do naszego gruntu w Cieszyn.

Studnia głębinowa pozyskuje wodę z warstwy wodonośnej, zwykle odseparowanej od powierzchni gruntu warstwą nieprzepuszczalną. Woda ze studni głębinowej jest bardziej zdrowa i mniej zanieczyszczona. Głębokość takich studni może mieć wiele metrów, chociaż zazwyczaj wystarczające jest dokopanie się do 30 metrów.

Stały dostęp do bezpłatnej i pozytywnej dla środowiska wody dla rolników, sadowników czy mieszkańców. Studnie głębinowe na działkach przeznaczonych do rekreacji w okolicy Cieszyn to ekologiczne i tanie rozwiązanie.

Studnie głębinowe przeznaczone są przede wszystkim dla:
– inwestorów lub posiadaczy domów jednorodzinnych, domków letniskowych i gruntów rekreacyjnych Cieszyn,
– przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tym: restauracje czy hotelarstwo, gdzie występuje większe zapotrzebowanie na wodę Cieszyn,
– hal produkcyjnych, które wykorzystują wodę podczas produkcji Cieszyn.

Nasi specjaliści zajmują się odwiertami studni głębinowych w Cieszyn jak również badaniem wody ze studni głębinowej. Wyszukujemy wodę metodą różdżkarską. Kopiemy studnie w Cieszyn dla osób prywatnych a także przedsiębiorstw.

Zajmujemy się: atesty wody pitnej Cieszyn, wiercenie studni głębinowych Cieszyn, kopanie studni Cieszyn, studnie głębinowe Cieszyn, badania wody Cieszyn, pompy ciepła Cieszyn, wiercenia specjalistyczne Cieszyn, przewierty pod drogami Cieszyn, odwierty głębinowe Cieszyn, szukanie wody różdżką (metoda różdżkarska) Cieszyn.

Nasi fachowcy z dojeżdżają z centrali:

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

studnie głębinowe Cieszyn - odwierty pod pompy ciepła Cieszyn
studnie abisyńskie Cieszyn - badania wody studni głębinowych Cieszyn

1 KROK

Znajdź swoje miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy

3 KROK

Odbierz telefon od naszego fachowca i umów się

Bezpłatna wycena odwiertu studni głębinowej Cieszyn

Odwierty z badaniami wody Cieszyn

Miasteczko Cieszyn to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 43-400. Miejscowość należy do powiatu cieszyńskiego. Powierzchnia zajmuje 28,6 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1220. Liczba mieszkańców miasteczka Cieszyn wynosi ok. 34 876. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Cieszyn gęstość zaludnienia wynosi 1 219,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SCI.

Miejscowość Cieszyn leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Jastrzębie-Zdrój (21,8km), Skoczów (12,6km) , Wisła (20,2km) , Wodzisław Śląski (30,5km), Ustroń (13,1km), Strumień (20,7km) , Szczyrk (28,2km).

Niezależnie od pory roku Cieszyn i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Cieszyn posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Cieszyn i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Cieszyn oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

wiercimy studnie w pobliżu:

Jastrzębie-Zdrój (21,8km), Skoczów (12,6km) , Wisła (20,2km) , Wodzisław Śląski (30,5km), Ustroń (13,1km), Strumień (20,7km) , Szczyrk (28,2km)

Potrzebny Ci odwiert?

Zostaw numer telefonu
Nasz specjalista oddzwoni z bezpłatną wyceną

Jesteś zainteresowany odwiertem pod pompę ciepła? Zadzwoń: