JAK TO DZIAŁA?

Zobacz jakie to proste

1 KROK

Znajdź swoje miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy

3 KROK

Odbierz telefon od Naszego fachowca i umów się

jak działamy

Serwis kopiemystudnie.pl powstał z myślą o zaoferowaniu najlepszych specjalistów z danej branży w najszybszym terminie i w najlepszej cenie. Wiemy jak trudno o konkretnego fachowca i wiemy, że dużo czasu zajmuje wyszukiwanie opinii o firmie czy specjaliście. Portal kopiemystudnie.pl konsoliduje specjalistów z całej Polski i umożliwia ekspresowe i bezpłatne nawiązanie kontaktu ze sprawdzonym specjalistą lub firmą, która wykonuje usługi solidnie i w rozsądnej cenie.

Pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami w swojej dziedzinie. Wystarczy kliknąć przycisk zamów kontakt, wypełnić podstawowe dane w formularzu (koniecznie należy zaakceptować politykę przetwarzania danych osobowych) i oczekiwać na szybki kontakt.

Nawiązanie kontaktu jest bezpłatne. Zostawiasz zgłoszenie i w kilka minut otrzymujesz bezpłatny telefon od specjalisty. Po zapoznaniu się z sytuacją i warunkami otrzymujesz informacje o koszcie usługi. Jeśli go akceptujesz to specjaliści przystępują do działania. Nie płacisz ani grosza za nawiązaniu kontaktu i rozmowę ze specjalistą. Dojazd zwykle wliczony jest w cenę. Sporadycznie może pojawić się informacja przed usługą o konieczności ewentualnej dopłaty. Po wykonaniu usługi płatność następuje bezpośrednio u specjalisty. Nie pośredniczymy w obsłudze płatności. Przed płatnością ustal możliwość płatności innej niż gotówka.

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Wysyłając formularz zgadzasz się na przekazanie danych do kontaktu specjaliście celem nawiązania kontaktu w związku z planowanym zleceniem/usługą. Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu wykonania i realizacji kontaktu i/lub zlecenia/usługi.

W czym możemy Ci pomóc?

Zostaw numer telefonu
Nasz specjalista niezwłocznie oddzwoni