Wiercenie studni głębinowych
Jedlicze

Odwierty studni głębinowych Jedlicze

Studnie głębinowe Jedlicze to rozsądne i często jedyne rozwiązanie dla działki, która nie ma możliwości podpięcia się do sieci wodociągowej. W obecnych czasach na studnię głębinową decydują się również inwestorzy, którzy mają możliwość podpięcia do sieci wodociągowej, głównie w rejonach miejscowości Jedlicze. Prym wiodą w tym względzie praktyczne i ekonomiczne pobudki. Budowa studni głębinowej nakreśla jedynie koszt na starcie w procesie budowy, ale później daje oszczędności w rachunkach za wodę. A przecież nie jeden z nas marzy, aby mieć z głowy opłatę comiesięcznych, wysokich opłat. Ponadto budowa studni głębinowej w wielu przypadkach może być o wiele tańsza niż doprowadzenie sieci wodociągowej do naszego gruntu w Jedlicze.

Studnia głębinowa pozyskuje wodę z warstwy wodonośnej, najczęściej oddzielonej od powierzchni gruntu warstwą nieprzepuszczalną. Woda ze studni głębinowej jest bardziej zdrowa i mniej zanieczyszczona. Głębokość takich studni może mieć wiele metrów, chociaż najczęściej wystarczające jest wykopanie do 30 metrów.

Pełen dostęp do własnej i ekologicznej wody dla rolników, sadowników czy osób fizycznych. Studnie głębinowe na działkach przeznaczonych do rekreacji w okolicy Jedlicze to przyjazne dla środowiska i tanie rozwiązanie.

Studnie głębinowe idealne są w dużej mierze dla:
– inwestorów lub właścicieli domów jednorodzinnych, domków letniskowych i działek rekreacyjnych Jedlicze,
– właścicieli firm który prowadzą działalność gospodarczą w tym: restauracje czy hotelarstwo, gdzie występuje większe zapotrzebowanie na wodę Jedlicze,
– działalności przemysłu, które używają wodę podczas produkcji Jedlicze.

Nasi specjaliści zajmują się odwiertami studni głębinowych w Jedlicze a także sprawdzaniem wody ze studni głębinowej. Znajdujemy wodę metodą różdżkarską. Kopiemy studnie w Jedlicze dla klientów indywidualnych oraz firm.

Wykonujemy: atesty wody pitnej Jedlicze, wiercenie studni głębinowych Jedlicze, kopanie studni Jedlicze, studnie głębinowe Jedlicze, badania wody Jedlicze, pompy ciepła Jedlicze, wiercenia specjalistyczne Jedlicze, przewierty pod drogami Jedlicze, odwierty głębinowe Jedlicze, szukanie wody różdżką (metoda różdżkarska) Jedlicze.

Nasi fachowcy z dojeżdżają z centrali:

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

studnie głębinowe Jedlicze - odwierty pod pompy ciepła Jedlicze
studnie abisyńskie Jedlicze - badania wody studni głębinowych Jedlicze

1 KROK

Znajdź swoje miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy

3 KROK

Odbierz telefon od naszego fachowca i umów się

Bezpłatna wycena odwiertu studni głębinowej Jedlicze

Odwierty z badaniami wody Jedlicze

Miejscowość Jedlicze to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-460. Miasteczko należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 10,6 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miejscowości Jedlicze osiąga ok. 5 761. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jedlicze gęstość zaludnienia wynosi 543,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasto Jedlicze leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Iwonicz-Zdrój (19,9km), Krosno (9,3km) , Dukla (18,2km) , Rymanów (22,2km), Jasło (13,0km), Kołaczyce (18,4km) , Strzyżów (19,9km).

Niezależnie od pory roku Jedlicze i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Jedlicze posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jedlicze i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Jedlicze stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.

wiercimy studnie w pobliżu:

Iwonicz-Zdrój (19,9km), Krosno (9,3km) , Dukla (18,2km) , Rymanów (22,2km), Jasło (13,0km), Kołaczyce (18,4km) , Strzyżów (19,9km)

Potrzebny Ci odwiert?

Zostaw numer telefonu
Nasz specjalista oddzwoni z bezpłatną wyceną

Jesteś zainteresowany odwiertem pod pompę ciepła? Zadzwoń: