Wiercenie studni głębinowych
Szczawnica

Odwierty studni głębinowych Szczawnica

Studnie głębinowe Szczawnica to rozsądne i często jedyne rozwiązanie dla działki, która nie ma opcji podpięcia się do sieci wodociągowej. W obecnych czasach na studnię głębinową decydują się także inwestorzy, którzy mają opcję podpięcia do sieci wodociągowej, zwłaszcza na obszarze miejscowości Szczawnica. Dominują w tym względzie praktyczne i finansowe powody. Budowa studni głębinowej nakreśla bowiem wydatek na starcie w procesie budowy, natomiast później daje oszczędności w opłatach za wodę. A jak wiadomo każdy z nas marzy, aby uwolnić się od comiesięcznych, wysokich opłat. Dodatkowo budowa studni głębinowej w różnych sytuacjach może okazać się znacznie mniej kosztowna niż podłączenie wodociągów do naszego gruntu w Szczawnica.

Studnia głębinowa pozyskuje wodę z warstwy wodonośnej, zwykle oddzielonej od powierzchni działki warstwą nieprzepuszczalną. Woda ze studni głębinowej jest zdrowsza i mniej zanieczyszczona. Głębokość tego rodzaju studni może sięgać wielu metrów, chociaż najczęściej wystarczające jest przekopanie się do 30 metrów.

Pełen dostęp do własnej i pozytywnej dla środowiska wody dla rolników, sadowników czy osób budujących dom. Studnie głębinowe na gruntach przeznaczonych do rekreacji w okolicy Szczawnica to przyjazne dla środowiska i tanie rozwiązanie.

Studnie głębinowe idealne są w dużej mierze dla:
– inwestorów lub posiadaczy domów jednorodzinnych, domków letniskowych i gruntów rekreacyjnych Szczawnica,
– przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą np. restauracje czy hotelarstwo, gdzie występuje wyższe zapotrzebowanie na wodę Szczawnica,
– działalności przemysłu, które wykorzystują wodę podczas produkcji Szczawnica.

Nasi fachowcy zajmują się odwiertami studni głębinowych w Szczawnica jak również badaniem wody ze studni głębinowej. Wyszukujemy wodę metodą różdżkarską. Kopiemy studnie w Szczawnica dla osób prywatnych oraz firm.

Wykonujemy: atesty wody pitnej Szczawnica, wiercenie studni głębinowych Szczawnica, kopanie studni Szczawnica, studnie głębinowe Szczawnica, badania wody Szczawnica, pompy ciepła Szczawnica, wiercenia specjalistyczne Szczawnica, przewierty pod drogami Szczawnica, odwierty głębinowe Szczawnica, szukanie wody różdżką (metoda różdżkarska) Szczawnica.

Nasi fachowcy z dojeżdżają z centrali:

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

studnie głębinowe Szczawnica - odwierty pod pompy ciepła Szczawnica
studnie abisyńskie Szczawnica - badania wody studni głębinowych Szczawnica

1 KROK

Znajdź swoje miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy

3 KROK

Odbierz telefon od naszego fachowca i umów się

Bezpłatna wycena odwiertu studni głębinowej Szczawnica

Odwierty z badaniami wody Szczawnica

Miasteczko Szczawnica to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-460. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Obszar zajmuje 32,9 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasteczka Szczawnica osiąga ok. 5 807. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Szczawnica gęstość zaludnienia wynosi 176,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasto Szczawnica leży blisko takich miejscowości jak: Limanowa (31,8km), Piwniczna-Zdrój (16,8km) , Nowy Sącz (27,4km) , Krynica-Zdrój (34,5km), Stary Sącz (19,1km), Muszyna (30,9km) , Nowy Targ (33,1km).

Bez względu na porę roku Szczawnica i okolica zachwyca turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Szczawnica posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Szczawnica i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Szczawnica zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.

wiercimy studnie w pobliżu:

Limanowa (31,8km), Piwniczna-Zdrój (16,8km) , Nowy Sącz (27,4km) , Krynica-Zdrój (34,5km), Stary Sącz (19,1km), Muszyna (30,9km) , Nowy Targ (33,1km)

Potrzebny Ci odwiert?

Zostaw numer telefonu
Nasz specjalista oddzwoni z bezpłatną wyceną

Jesteś zainteresowany odwiertem pod pompę ciepła? Zadzwoń: